Terapeutická komunita White Light I hledá posilu do týmu

Do týmu zavedené Terapeutické komunity WHITE LIGHT I pro pobytovou léčbu lidí se závislostmi v Mukařově (okr. Litoměřice) hledáme posilu na pozici terapeutky/terapeuta.

Plánovaný nástup: 1. 7. 2020
Náplň práce: vedení a organizace běhu komunity, individuální a skupinová terapie s klienty, účast na poradách a supervizích, administrativní práce spojené s přímou prací s klienty, organizace a vedení sportovních a zážitkových aktivit s klienty.
Nabízíme: zajímavou a tvořivou práci, dobré platové ohodnocení, příjemné a podnětné pracovní prostředí v sehraném terapeutickém týmu, příležitost pro další profesní rozvoj, další vzdělávání a stáže v ČR i v zahraničí, externí týmovou supervizi, 5 týdnů dovolené a turnusovou pracovní dobu, vhodnou i pro dojíždění.
Požadujeme: věk nejméně 25 let, VŠ (Bc., Mgr., MUDr.) v oborech sociální práce, speciální pedagogika, psychologie, adiktologie, zdravotní sestra, medicína nebo příbuzné obory. Dále flexibilitu, psychickou odolnost, předpoklady pro týmovou spolupráci, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B, dovednosti v užívání PC.
Uvítáme: zkušenost v pomáhajících profesích, dlouhodobý psychoterapeutický výcvik (ukončený/započatý) a/nebo jiné výcviky pro práci s lidmi, orientaci v problematice závislostního chování, motivaci rozvíjet se a učit se novým věcem, jiné dovednosti (z oblasti sportu, umělecké činnosti apod.).
Profesní životopis a motivační dopis (proč se o danou pozici ucházím a co nabízím, v rozsahu alespoň půl strany A4) zasílejte do 15. června 2020 na e-mail: radimecky@wl1.cz . Uchazečky, které splní kvalifikační kritéria, budou pozvány k osobnímu pohovoru v druhé polovině června 2020.
Kontaktní osoba: PhDr. Josef Radimecký, Ph.D., MSc., vedoucí TK WHITE LIGHT I – www.wl1.cz  (724 240 778, radimecky@wl1.cz )

Inzerát TK WHITE LIGHT I v PDF